Официальный сайт                          

   Троицкого поселкового совета

MENU
Главная » Доска объявлений » обьявления

В категории объявлений: 25
Показано объявлений: 1-20
Страницы: 1 2 »


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Загорання у природних екосистемах на території Троїцького району

 

Протягом поточного року внаслідок виникнення та зареєстрованих 32 пожеж на території Троїцького району, що виникли в природних екосистемах знищено 3 будівлі та пошкоджено більше 100 га сухої рослинності, очерету та чагарників.

Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах та городах. Особливу небезпеку становить саме випалювання сухостою очерету під час сухої вітряної погоди. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти, лісові масиви. Внаслідок данних пожеж гинуть тварини та птахи, завдається значна шкода навколишньому природному середовищу.

Шановні громадяни! У зв’язку з підвищенням стану пожежної небезпеки на території Троїцького району та наближенням травневих свят, рятувальники закликають Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не провокувати пожежі в природних екосистемах під час відпочинку у лісових масивах, праці на присадибних ділянках та сільськогосподарських уггіддях. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву, сміття та залишки сухої росллинності, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з сірниками та відкритим вогнем.

Троїцьким міськрайонним відділом Головного управління ДСНС у Луганській області проводяться рейдові перевірки лісових масивів та проводиться профорієнтаційна робота серед населення Троїцького району, з метою недопущення виникннення пожеж у природних екосистемах та мінімізації можливих наслідків.

Шановні громадяни Троїцького району у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

 

Троїцький міськрайонний відділ Головного управління ДСНС у Луганській області

обьявления | Просмотров: 434 | Дата: 23.05.2017 | Комментарии (0)

Пілотний проект “Шлюб за добу”  у Станиці Луганській

Відтепер укласти шлюб протягом доби можна у Станиці Луганській

     З метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб Урядом прийнято розпорядження, яким розширено перелік населених пунктів, які можуть надавати послугу в рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, запровадженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 502 від 13 липня 2016 року "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу".
    Так, на території Луганської області з 08 квітня 2017 року пілотний проект запрацював в смт. Станиця Луганська Луганської області, що дає змогу максимально наблизити відповідну популярну адміністративну послугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для отримання її фізичними особами з метою реалізації гарантованого державою права на шлюб.
Першим містом  Луганської області,  де пілотний проект успішно реалізується з 29 липня 2016 року є  м. Сєвєродонецьк.  
    Послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається суб’єктом господарювання - юридичною особою публічного права - КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ “СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ РАЙОННЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ”, яке знаходиться за адресою: Луганська обл., Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вул. Москва-Донбас, буд. 34.
    Отримати актуальну інформацію щодо проекту можливо за телефонами: 066-300-61-68; 050-570-10-32; 050-697-06-08.
    Додатково повідомляємо, що відділом уповноваженим на державну реєстрацію шлюбу у рамках пілотного проекту є Станично-Луганський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93600, Луганська область, смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 31, тел. (06472) 2-19-45; stanlugrags@lugjust.gov.ua).

обьявления | Просмотров: 426 | Дата: 04.05.2017 | Комментарии (0)

ЗА ПІДТРИМКИ ЄС МОМ РОЗПОЧИНАЄ НОВИЙ ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВПО, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, ТА ЧЛЕНІВ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

http://www.iom.org.ua/sites/default/files/styles/large/public/field/image/eu_trainings.jpg?itok=W7cm8c4D

13 лютого 2017

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років;

та проживають у м. Київ, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Волинській, Вінницькій, Сумській, Кіровоградській, Херсонській та Івано-Франківській областях.

За довідками звертатися до Троїцької селищної ради за телефоном 2-18-44

обьявления | Просмотров: 503 | Дата: 15.03.2017 | Комментарии (0)

  • больше 70 лет со времен Второй мировой войны. Но до сих пор украинская земля хранит в себе взрывоопасные предметы: бомбы, мины, гранаты, патроны. Во время земляных работ будьте бдительными и осмотрительными, ведь взрывоопасные предметы могут быть везде на полях и огородах, в лесах и парках, в реках и прудах, зданиях и подвалах, на территории бывших полигонов. Особенно следите за детьми, предупреждайте их об опасности, которой обычно, на первый взгляд, кусок заржавевшего металла несет опасность.Несмотря на продолжительное пребывание в земле или воде взрывчатые вещества, которые применяються в боеприпасах, не теряют способности взрываться.

Зачастую под безобидным внешним видом артилерийских снарядов, минометных мин и гранат скрывается смертельная опасность для жизни человека.

Поэтому при обнаружении боеприпасов или предметов похожих на них не обходимо:

-ни в коем случае не брать их в руки, переносить, разбирать, ударять по ним;

  • обозначить место нахождения предмета или оградить его;
  • по возможности предупредить людей находящихся в непосредственой близости от него;
  • сообщить о месте нахожденя подозрительного предмета в органи ГСЧС по тел.101.
обьявления | Просмотров: 511 | Дата: 13.03.2017 | Комментарии (0)

Одна із проблем, з якою щодня й щоночі у весненяний період стикаються працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій - випалювання сухої трави, очерету та чагарників. Отже у розпал «сухого» сезону повітря перетворюється із ароматного в небезпечне для нашого здоров’я.

Окрім безпосередньої загрози здоров’ю, спалювання сухої трави, може призвести до лісових пожеж, та пожеж лісосмуг. До того ж вогонь знищує мікрофлору, котра живе у верхньому шарі ґрунту.

Здавалося б, з цим усе зрозуміло, та попри попередження пожежно-рятувальної служби, й сьогодні знаходяться громадяни, які нехтують цією простою вимогою. До свідомості кожного громадянина важливо донести просту істину, що потрібно дотримуватися елементарних норм та правил пожежної безпеки: не розводити багаття у соснових молодих посадках, на просіках із неприбраними залишками деревини, у місцях із сухою трав’янистою рослинністю, а також під кронами дерев. Не можна залишати вогнище без догляду, варто почекати, поки воно перегорить. Залити водою або засипати шаром землі. У дозволених місцях ділянку навколо багаття треба обкопати, утворивши смугу завширшки не менше 0,5 метра. Недопалок потрібно затоптати в землю або загасити водою. Перед тим, як кинути сірник, треба переконатися, що він уже не горить.

Починаючи боротьбу із потенційними паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон завжди на вашому боці.

Шановні жителі Троїцького району просимо Вас звернути увагу на цю статтю та додержуватися цих вимог, цим ви збережете навколишню природу та свої оселі.

 

 

Начальник Троїцького міськрайонного відділу

Головного управління ДСНС України у Луганській області Шварьов В.І.

обьявления | Просмотров: 874 | Дата: 13.03.2017 | Комментарии (0)

Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення,

послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

РКП «Старобільськвода» повідомляє про надання пакету документів для встановлення економічно обгрунтованих тарифів на 2017 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП). Розрахунки тарифів було виконано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою від 10.03.2016 року №302 та вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою від 10.03.2016 року №303.

Згідно планового розрахунку тариф, для всіх категорій споживачів складає:

  • на централізоване водопостачання 13,33 грн. за 1м3 без ПДВ

15,996грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на централізоване водовідведення 25,04 грн. за 1м3 без ПДВ

30,048 грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням
  1. внутрішньо будинкових систем) 14,06 грн. за 1м без ПДВ

16,872 грн. за 1м3 з ПДВ;

  • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням
  • будинкових систем) 26,40 грн. за 1м3 без ПДВ

31,68 грн. за 1м3 з ПДВ.

Загальний розмір тарифу та його структура включає планові витрати на безперебійну діяльність підприємства, та не передбачає прибутку.

Тариф на централізоване водопостачання та водовідведення в останнє переглядався у 2016 році, та був затверджений Постановою НКРЕКП від 07.07.2016 року №1238. Тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) в останнє переглядався у 2016 році, та був затверджений Постановою НКРЕКП від 01.09.2016 року №1502. Процент відшкодування собівартості діючими тарифами складав 100%.

Зростання собівартості послуги на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) обумовлюється зростанням вартості електроенергії за 1кВт в порівнянні з 2016 роком та підвищення мінімальної заробітної плати згідно Закону України від 06.12.2016 року № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» яким внесено зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці». На підставі Закону України «Про оплату праці» розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати яка з 01 січня 2017 року складає 3200,00 грн.

Тарифами, які було встановлено для РКП «Старобільськвода», передбачено фонд оплати праці з мінімальною заробітною платою у розмірі 1378,00 грн., розмір мінімальної заробітної плати виріс на 132,2%.

На підставі вищевикладеного з метою недопущення погіршення фінансового стану підприємства РКП «Старобільськвода» змушене довести тариф до економічно обґрунтованого рівня.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту опублікування статті за адресою:

 

РКП «Старобільськвода»

вул. Повітрянофлотська, 52б

с. Чмирівка

Старобільський р-н

Луганська обл..

92740

Адміністрація РКП «Старобільськвода»

обьявления | Просмотров: 527 | Дата: 01.03.2017 | Комментарии (0)

Дотримання правил пожежної безпеки при святкуванні Новорічних та Різдвяних свят

 

Під час організації і проведення масових святкових заходів та заходів з масовим перебуванням людей слід дотримуватись таких вимог:

  • при кількості людей понад 50 осіб використовувати приміщення, забезпечені не менш як двома евакуаційними виходами, що відповідають вимогам будівельних норм, не мають на вікнах глухих грат і розташовані не вище 2 поверху в будівлях з перекриттям з горючих матеріалів;
  • особи, яким доручено проведення таких заходів, перед їх початком зобов’язані ретельно оглянути приміщення і переконатись у повній готовності останніх у протипожежному відношенні, у т. ч. в забезпеченості потрібною кількістю первинних засобів пожежегасіння, справності засобів зв’язку, пожежної автоматики і сигналізації
  • повинно організовано чергування на сцені та у приміщеннях залів членів ДПД  або працівників місцевої пожежної охорони об’єкта чи відповідальних чергових;
  • не дозволяється заповнення приміщень людьми понад установлену норму, зменшення ширини проходів між рядами, встановлення в проходах додаткових крісел, стільців тощо, повне відключення під час спектаклів або вистав світла, використання віконець для затемнення, проведення вогневих, фарбувальних та інших пожежо- та вибухонебезпечних робіт, застосування дугових прожекторів, свічок бенгальських вогнів, відкритого вогню, феєрверків, а також включення в програму номерів з використанням вогневих ефектів и палінням.
  • ялинка повинна встановлюватись на стійкій основі;
  • за відсутності в приміщенні  електричного освітлення (під час можливого відключення тощо) святкування новорічної ялинки повинно проводитися тільки протягом світлового дня;
  • ілюмінація повинна бути виконана з додержанням правил улаштування електроустановок; у разі використання електричної освітлювальної мережі без понижуючого трансформатора на ялинці можуть застосовуватись гірлянди тільки з послідовним увімкненням лампочок напругою до 12 В; потужність лампочок не повинна перевищувати 25 Вт; електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна бути виконана гнучкими проводами з мідними жилами; підключення гірлянд до мережі повинно виконуватись тільки за  допомогою штепсельних з’єднань;
  • при виявлені несправності в ілюмінації ( нагрів проводів, блимання лампочок, іскріння тощо ) вона повинна бути терміново відключена;
  • не дозволяється прикрашати ялинку целулоїдними іграшками, а також  марлею і ватою, не просоченими вогнегасною речовиною, застосовувати для  ілюмінації ялинки свічки.
обьявления | Просмотров: 450 | Дата: 16.12.2016 | Комментарии (0)

Готуючись на зимову рибалку не забувайте про безпеку

Багато рибалок вважають, що по першому льоду рибалка буває найбільш вдалою. Саме тому, багато прагнуть вибратися до водойми після перших же морозів. Однак щоб рибна ловля пройшла якомога більш успішно і без будь-яких подій, слід дотримуватися ряду правил, що стосуються поведінки на льоду. Саме головне з них полягає в зниженні рівня ризику. Не слід здійснювати вилов риби, якщо немає впевненості в міцності поверхні, адже якщо лід проломився і людина потрапить воду, то навіть короткочасне перебування в ній може дуже негативно відбитися на його стан здоров’я і на його життя в цілому. Причому, запалення легенів – далеко не найгірший варіант розвитку подій. Щоб оцінити надійність льоду, слід звернути увагу на його товщину, вона не повинна бути менше восьми сантиметрів (і це в самих тонких областях, наприклад, на течії).

Що взяти з собою на зимову рибалку?

Збираючись на риболовлю то слід заздалегідь придбати пешню і так звану «спасалку».

Перший пристрій являє собою мініатюрний лом, оснащений ручкою з деревини. З його допомогою досить легко прорубується ополонка, форма якої і розмір контролюються рибалкою. Також вона використовується і для того, щоб витягти з-під льоду рибу, якщо вона виявилася занадто великою. Другий інструмент зовні схожий з шилом, яке використовується для ремонту взуття. Він застосовуються в тому випадку, якщо людина вже провалився під лід. У загальному випадку об’єкт являє собою пару загострених штирів, обладнаних дерев’яними ручками і з’єднаних між собою за допомогою бичів. Встромляючи в поверхню то одне, то інше «шило», виникає можливість самостійно вибратися з ополонки. Такі пристосування можна виготовити і самостійно, достатньо взяти два дерев’яних циліндра і вбити в кожен з них по цвяху. Можна додатково придбати ніж з гострим лезом, зайвим на зимовій риболовлі він точно не буде.

Рибалка витягують рятувальники

Також необхідно взяти з собою мотузку, довжина якої становить не менше десяти метрів, яка може стати в нагоді для рятувальних заходів. Пригодиться для цих цілей і міцна довга палиця. Якщо лід все-таки проломився, то вона кладеться поперек ополонки, за рахунок чого людина може утримуватися на поверхні, навіть якщо місце характеризується швидкою течією.

Правила поведінки та пересування на льоду

Існує ряд заходів безпеки при переміщенні по льоду. Перед тим, як ступати на його поверхню, слід перевірити його товщину. Для цього достатньо кинути камінь, а потім вже поступово здійснювати кроки. Якщо у заході бере участь відразу кілька людей, то не варто усім відразу виходити на лід, краще, щоб один слідував за іншим на певній відстані.

У тому випадку, якщо у рибалок з собою мається об’ємний вантаж, то його не рекомендується переносити на собі. Безпечніше прив’язати до нього один кінець мотузки і волочити за собою, тримаючи за другий.

Якщо товщину льоду перевірити складно, наприклад, якщо область занесена снігом, то краще не ризикувати, а обійти її на чималій відстані, так як саме в таких місцях ймовірність провалитися особливо висока.

Перебуваючи на кризі завжди памятайте про безпеку

Прорубуючи ополонки, не варто розташовувати їх занадто близько один до одного. По-перше, це ніяк не відіб’ється на майбутньому улові. А по-друге, це підвищує ймовірність того, що лід проломиться. Також небажано, щоб поруч розташовувалося більше двох лунок. Якщо в риболовлі бере участь відразу кілька людей, то натовпом ловити не варто, розміщуватися рибалкам бажано на відстані не менше десятка метрів.

Не варто нехтувати і тими звуковими сигналами, які подає сама природа. Тріск льоду – одна з ознак недостатньої його надійності, в цьому випадку, рекомендується лягти на живіт і відповзти на безпечну відстань.

обьявления | Просмотров: 536 | Дата: 16.12.2016 | Комментарии (0)

Запрошуємо на роботу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ: начальник групи піротехнічних робіт, начальник відділення групи піротехнічних робіт, старший сапер, сапер, водій-сапер, старший водолаз-сапер, водолаз-сапер, моторист-сапер, фельдшер, механік-водій-сапер, екскаваторник-сапер, кранівник-сапер. Пропонуємо: офіційне працевлаштування, пільговий стаж, соціальні гарантії, висока заробітна плата, отримання пільг, як у учасників бойових дій. Основні вимоги: вік до 35 років, придатність за станом здоров’я, відсутність судимості, повна загальна середня освіта (для керівного складу – вища освіта).

        За довідками звертатися до аварійно-рятувального загону спеціального призначення за телефоном: 095-053-74-88, Назар Михайлович.

обьявления | Просмотров: 482 | Дата: 08.12.2016 | Комментарии (0)

                                        ТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА                        Проект

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

____________________  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № __/__

 

 

від  ___ ___________  2016 року

смт. Троїцьке

 

Про схвалення проекту рішення «Про добровільне

об’єднання територіальних громад»

 

 

        Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши проект рішення Троїцької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою, утвореною розпорядженням Троїцького селищного голови від 14.11.2016 р. № 107 «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад»,  результати громадських обговорень,  Троїцька селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

       1. Схвалити проект рішення Троїцької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою,  щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Аношкине,  Високе,  Жовтневе, Козарик, Тополі Тополівської сільської ради,  сіл Багачка,  Джерельне,  Максимівка, Роднички Багачанської сільської ради, сіл Воєводське, Загір’я, Зайцеве,  Маслівка, Озеро, Полтавське, Судьбинка Воєводської сільської ради, сіл Бабичеве, Лантратівка Лантратівської сільської ради,  сіл Демино-Олександрівка, Сиротине Демино-Олександрівської сільської ради, сіл Царівка, Федосіївка,  Розпасіївка Розпасіївської сільської ради, сіл Новознам’янка, Кашкарне, Солонці Новознам’янської сільської ради,  сіл Арапівка, Бараничеве, Кошелівка Арапівської сільської ради, сіл Глотівка, Іллінка, Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради, сіл Розсипне, Шатківка  Розсипненської сільської ради, сіл Ями, Караїчне, Клинуватка, Коченове Яменської сільської ради, смт. Троїцьке Троїцької селищної ради в Троїцьку  територіальну громаду з центром у смт. Троїцьке (проект рішення та план заходів додається).

 

       2. Селищному голові Палагну Д.П. подати  проект рішення Троїцької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до Луганської обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.

 

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності та правопорядку, організацію виконання на секретаря селищної ради Мороз В.І..

 

 

Селищний голова                                                 Д.П. Палагно

 

 

 

 

 

Проект

ТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

____________________  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № __/__

від  ___ ___________  2016 року

смт. Троїцьке

 

Про добровільне об’єднання

територіальних громад

 

        Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Троїцька селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Об’єднатися з   територіальними громадами  сіл Аношкине,  Високе,  Жовтневе, Козарик, Тополі Тополівської сільської ради,  сіл Багачка,  Джерельне,  Максимівка, Роднички Багачанської сільської ради, сіл Воєводське, Загір’я, Зайцеве,  Маслівка, Озеро, Полтавське, Судьбинка Воєводської сільської ради,  сіл Бабичеве, Лантратівка Лантратівської сільської ради,  сіл Демино-Олександрівка, Сиротине Демино-Олександрівської сільської ради, сіл Царівка, Федосіївка,  Розпасіївка Розпасіївської сільської ради, сіл Новознам’янка, Кашкарне, Солонці Новознам’янської сільської ради,  сіл Арапівка, Бараничеве, Кошелівка Арапівської сільської ради, сіл Глотівка, Іллінка, Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради, сіл Розсипне, Шатківка  Розсипненської сільської ради, сіл Ями, Караїчне, Клинуватка, Коченове Яменської сільської ради в  Троїцьку  територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Троїцьке

2. Затвердити План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (Додаток 1).

     3. Доручити Троїцькому селищному голові Палагну Д.П. звернутися до  Луганської обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації з пропозицію звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів селищної ради та селищного голови в установленому законом порядку.

     4. Повноваження Троїцької селищної ради, селищного голови припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування, селищним головою територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання.

    5. Правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися, визнати  Троїцьку об’єднану територіальну громаду.

     6. Інші організаційні заходи щодо утворення Троїцької об’єднаної територіальної громади провести у відповідності до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

 

Селищний голова                                                 Д.П. Палагно

обьявления | Просмотров: 376 | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

                                                                                                                                 Додаток №1

до рішення

 

П Л А Н

організаційних заходів щодо добровільного об'єднання територіальних громад

 

 

1.Забезпечити подання роз’яснювальних матеріалів з питань об’єднання територіальних громад у місцеві засоби масової інформації, у мережі Інтернет;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

2. На офіційному сайті Троїцької селищної ради створити рубрику присвячену питанням об’єднання територіальних громад;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

3. За умови відповідності проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України розробити проекти Статуту та Стратегічного плану розвитку Троїцької селищної об’єднаної територіальної громади згідно визначених пріоритетних завдань;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

4.Звернутися до організації, що має відповідні дозволи та ліцензії на виконання землевпорядних робіт, для проведення інвентаризації меж новоутвореної територіальної громади;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

5.Вжити заходів щодо забезпечення права на першочергове отримання земельних ділянок в порядку визначеному законодавством мешканцями відповідних населених пунктів;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

6. З дня набрання чинності рішень про утворення об’єднаної територіальної громади звернутися у відповідні структури щодо призупинення відчуження, передачі в оренду(користування), заставу (іпотеку), лізинг, концесію, оперативне управління об’єктів комунальної власності територіальних громад, що об’єдналися;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

7.Провести інвентаризацію наявних приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальних громад для подальшого розміщення у них спеціальних служб;

Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

8.Звернутися до Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади майна і техніки для забезпечення надання якісних послуг населенню;

 Спільна робоча група та виконкоми місцевих рад

 

9.Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством щодо реєстрації новоутвореного об’єднання територіальних громад.

 

Селищний голова                                                 Д.П. Палагно

 

 

 

обьявления | Просмотров: 375 | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

До уваги мешканців Троїцької селищної ради !

 

Відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад », положень Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням позачергової сімдесят першої сесії Троїцької селищної ради шостого скликання № 71/1 від 12.06.2015 року, з 01.12.2016 року по 15.12.2016 року проходять громадські обговорення проекту рішення Троїцької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлене спільною робочою групою, щодо добровільного об’єднання   територіальних громад сіл Аношкине,  Високе,  Жовтневе, Козарик, Тополі Тополівської сільської ради,  сіл Багачка,  Джерельне,  Максимівка, Роднички Багачанської сільської ради, сіл Воєводське, Загір’я, Зайцеве,  Маслівка, Озеро, Полтавське, Судьбинка Воєводської сільської ради, сіл Бабичеве, Лантратівка Лантратівської сільської ради,  сіл Демино-Олександрівка, Сиротине Демино-Олександрівської сільської ради, сіл Царівка, Федосіївка,  Розпасіївка Розпасіївської сільської ради, сіл Новознам’янка, Кашкарне, Солонці Новознам’янської сільської ради,  сіл Арапівка, Бараничеве, Кошелівка Арапівської сільської ради, сіл Глотівка, Іллінка, Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради, сіл Розсипне, Шатківка  Розсипненської сільської ради, сіл Ями, Караїчне, Клинуватка, Коченове Яменської сільської ради, смт. Троїцьке Троїцької селищної ради в  Троїцьку об’єднану  територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Троїцьке. Проект рішення оприлюднений на веб-сайті Троїцької селищної ради http://troitskoerada.ucoz.org/.

15 грудня 2016 року о 14.00 годині в приміщенні Троїцької селищної ради відбудеться засідання Круглого столу з питання обговорення проекту рішення Троїцької селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад». На засідання Круглого столу запрошуються  депутати районної та селищної рад, члени виконавчого комітету селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій,  незалежно від форм власності, мешканці смт. Троїцьке. 

Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо ініціативи добровільного об’єднання громад.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

            Телефон для довідок: (06456) 2-18-44.

обьявления | Просмотров: 470 | Дата: 06.12.2016 | Комментарии (0)

Сватівська МВД ЛОВ ФСС з ТВП інформує:

Відповідно до статті 21 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, а до впровадження такої системи - у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

За працівників підприємств, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, які отримують компенсаційні виплати, що виплачує роботодавець за рахунок коштів державного бюджету в межах середнього заробітку відповідно до постанови КМУ від 04.03.2015 р. N 105 "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період", єдиний внесок не нараховується і, відповідно, період отримання таких виплат до страхового стажу не зараховується.

Враховуючи викладене, період проходження працівниками військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, може враховуватися до страхового стажу для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, якщо за цей період було сплачено страховий внесок (єдиний внесок) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності відповідно до законодавства.

Період несплати єдиного внеску не включається до страхового стажу застрахованої особи, і якщо страховий стаж особи за останні 12 місяців становитиме менше 6 місяців, застосовуються норми частини четвертої статті 19 Закону.

Обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. N 1266 (зі змінами).

Відповідно до пункту 3 Порядку середньоденна заробітна плата обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок, на кількість календарних днів зайнятості (періоду перебування у трудових відносинах) у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин, - тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустка без збереження заробітної плати.

Отже, при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності враховуються суми оплати середнього заробітку під час мобілізації, на які нараховано єдиний внесок.

На думку Мінсоцполітики, період військової служби застрахованої особи за призовом під час мобілізації, на особливий період, коли за застраховану особу відповідно до законодавства не сплачено єдиний внесок (зокрема, період виплати працівнику компенсації із бюджету в межах середнього заробітку мобілізованого працівника, яка не є базою нарахування єдиного внеску, що спрямовується до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності), також слід відносити до періоду, не відпрацьованого з поважної причини. Пропонуємо місяці та календарні дні такого періоду виключати з розрахункового періоду та здійснювати розрахунок середньої заробітної плати за місяці та календарні дні розрахункового періоду, у яких єдиний внесок сплачено.

У випадку коли в усіх місяцях розрахункового періоду не нараховано єдиний внесок, на нашу думку, може бути застосовано пункт 28 Порядку, відповідно до якого середня заробітна плата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку.

Принагідно повідомляємо, що в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулося засідання робочої групи по опрацюванню законопроекту щодо включення періоду військової служби застрахованих осіб, призваних за призовом під час мобілізації, на особливий період, до страхового стажу та збереження страхових виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням. За результатами засідання представниками робочої групи від Мінсоцполітики надано пропозиції до зазначеного Комітету щодо внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" з метою врегулювання питання щодо включення періоду служби працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, до страхового стажу на соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності у випадках ненарахування та несплати роботодавцем за них єдиного внеску.

обьявления | Просмотров: 431 | Дата: 18.02.2016

Шановні мешканці селища Троїцьке! 

На сьогоднішній день існує реальна можливість заносу на територію нашої країни вірусу африканської чуми свиней з живими тваринами та необробленими харчовими продуктами тваринного походження. Вогнища африканської чуми свиней зафіксовано на території Красноармейського Бєлгородської області (Росія), тому власникам свиней, щоб запобігти виникненню цього захворювання, необхідно знати його особливості.
Африканська чума свиней - гостре вірусне захворювання, яке не тільки передається при контакті здорових тварин із хворими, але і розповсюджується через корм, пасовища, транспорт, забруднений виділеннями хворих тварин. Вірус можуть переносити комахи, дикі птахи та звірі. Тварина гине через 2-5 днів після зараження. Клінічні прояви хвороби такі: підвищення температури тіла до 41-42°С, коньюктивіти, набухання повік, нервові явища - парези й паралічі задніх кінцівок, ціаноз (посиніння) шкіри в ділянці п’ятачка, черева, підгрудка, кінцівках, кровяні проноси. Економічні збитки, заподіяні захворюванням, надзвичайно великі, внаслідок майже 100% летальності захворілих тварин. За кілька діб вірус здатен знищити тисячі голів свиней. Вірус легко перетинає кордони. Якщо захворювання потрапляє у господарство або у населений пункт, вихід один - вибивати все поголів’я та спалювати трупи. Лікування хворих тварин заборонено. При цьому ввезення нових свиней в господарства можливе тільки через рік після ретельно проведеної дезинфекції. Людині ця хвороба не передається.
Потенційні носії африканської чуми - дикі кабани. В Україні їх чимало, а пересування неможливо проконтролювати. Саме тому громадянам, які утримують свинопоголів’я радимо не випускати тварин з подвір’я. Навіть контакт з екскрементами ураженої тварини стає смертельним. Небезпека підстерігає і мисливців, які мають тісний контакт з дикими тваринами і можуть занести вірус у власне господарство. Хворих і підозрілих на захворювання домашніх свиней потрібно ізолювати у тому самому приміщенні, у якому вони перебували, до приїзду ветеринарних спеціалістів. Суворо забороняється забій і реалізація тварин. Громадянам не слід купувати продукти тваринництва на стихійних ринках, без відповідних ветеринарно-санітарних документів, що підтверджують якість та безпечність продукції.
Пам’ятайте ефективних засобів профілактики до теперішнього часу не розроблено, лікування заборонено. У разі появи вогнища інфекції практикується тотальне знищення хворого свинопоголів’я безкровним методом, а також ліквідація всіх свиней і радіусі 20 км від нього. Хворі і ті, що контактували з хворими тваринами свині підлягають забою з наступним спалюванням трупів. 


Виконавчий комітет
обьявления | Просмотров: 461 | Дата: 17.07.2013

Шановні мешканці селища

 

Виконавчий комітет Троїцької селищної ради повідомляє

19-20 липня 2013 року у місто Луганськ з офіційним візитом прибуде Його Святість, Святійший Патріарх Київський і всієї Русі-України в рамках заходів по відзначенню 1025-ліття хрещення Київської Русі.

Нами отримано лист від Керуючого Луганською Єпархією архієпископа Мефодія з запрошенням мешканців селища на освячення Свято-Троїцького храму та заходи, що пов’язані  з перебуванням Святійшого Патріарха Філарета на Луганщині, які відбудуться 20 липня 2013 року о 10.00 годині за адресою:

м. Луганськ, вул. Короленка, 92, Свято-Троїцький храм.
обьявления | Просмотров: 506 | Дата: 10.07.2013

 

Посада, звання, ПІБ

Дні та години прийому


перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Троїцького РВ ГУМВС України у Луганській області підполковник міліції

Рєзнікова Лариса Василівна

щоп’ятниці – з 10 до 18


заступник начальника – начальник кримінальної міліції

майор міліції

Пушкар Олексій Олександрович

щосуботи – з 12 до 15


заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки

майор міліції

Круподеря Євген Сергійович

щочетверга -  з 15 до 17

обьявления | Просмотров: 681 | Дата: 11.02.2013


 


 

дільничний інспектор міліції

сектору дільничних інспекторів міліції Троїцького РВ

ГУМВС України у Луганській області

лейтенант міліції

Лобко Роман

Олександрович

 

Здійснює прийом громадян за адресою:

с.м.т. Троїцьке, кв. Молодіжний, 28, тел. 2-15-43

 

Графік прийому громадян:

вівторок з 18.00 до 21.00

четвер з 18.00 до 21.00

субота з 10.00 до 13.00

 


 

дільничний інспектор міліції

сектору дільничних інспекторів міліції Троїцького РВ

ГУМВС України у Луганській області

мол. сержант міліції

Шпигун Сергій

Вікторович

 

Здійснює прийом громадян за адресою:

с.м.т. Троїцьке, кв. Молодіжний, 28, тел. 2-15-43

 

Графік прийому громадян:

вівторок з 18.00 до 21.00

четвер з 18.00 до 21.00

субота з 10.00 до 13.00

обьявления | Просмотров: 597 | Дата: 11.02.2013

 


 

Начальник сектору дільничних інспекторів міліції Троїцького РВ

ГУМВС України у Луганській області

ст. лейтенант міліції

Лященко Віктор Володимирович

 

Здійснює прийом громадян за адресою:

с.м.т. Троїцьке, кв. Молодіжний, 28, тел. 2-15-43

 

Графік прийому громадян:

вівторок з 18.00 до 21.00

четвер з 18.00 до 21.00

субота з 10.00 до 13.00

обьявления | Просмотров: 529 | Дата: 11.02.2013

1-20 21-25