ОФІЦЕР- ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО
Якщо в майбутньому ви бачите себе офіцером Збройних Сил України і вас приваблює професія Захисника Вітчизни, то вас зацікавить ця інформація:
На військову службу на посади курсантів (слухачів) до вищих військових навчальних закладів далі (ВВНЗ), підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, пройшли відповідну попередню підготовку, склали вступні іспити, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь (юнаки та дівачата) віком від 17 до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 23 років, які не мають військових звань офіцерського складу.
Особи, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів ВВНЗ, повинні ознайомитись з умовами прийому до військового закладу та подати заяву до військового комісаріату за місцем проживання в період з 1 січня до 1 червня року вступу.
Приймальна комісія ВВНЗ розглядає справи кандидатів і приймає рішення про їх виклик для проведення фахових вступних випробувань, чи про відмову у виклику із зазначенням причин, забезпечуючи при цьому рівномірне представництво кандидатів з усіх регіонів України. Рішення оформляється протоколом засідання приймальної комісії.
Організацію прийому та зарахування кандидатів здійснює приймальна комісія ВВНЗ. Зарахування кандидатів до ВВНЗ проводиться до 1 серпня.
Перелік вищих військових навчальних закладів:
1. Харківський університет Повітряних сил ім. І.Кожедуба.
2. Академія Сухопутних військ ім.гетьмана П.Сагайдачного (м. Львів).
3. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова Національного авіаційного університету.
4. Військовий інститут Київського національного університету ім. Т. Шевченка.
5. Військово-юридичний факультет Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.
6. Військова академія (м. Одеса).
7. Українська військова медична академія;
8. Факультет військової підготовки Національного технічного університету (Харківський політехнічний інститут);
9. Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
10. Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету;
11. Факультет військово-морських сил Одеської Національної морської академії;
12. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації державного університету телекомунікацій;
13. Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету.
Також, проводиться відбір на підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” у військово-морському коледжі старшинського складу військовому коледжі сержантського складу Академії Сухопутних військ ім. П.Сагайдачного, військовому коледжі сержантського складу Харківського університету Повітряних сил ім. І.Кожедуба, військовому коледжі сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного універстету України “Київський політехнічний інститут”;
Дівчатам також можна подавати заяви для вступу до ВВНЗ: Харківського університету повітряних сил ім. І.Кожедуба (факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації); національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного у м.Львів (факультет культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військах); військової академії м.Одеса (факультет тилового забезпечення військ).
З питань вступу у ВВНЗ звертатись доБілокуракинського-Троїцького обьеднаного військового комісаріату Тел. 2-12-61, 095 895 78 64 ( службовець ЗСУ Заіка Павло Григорович) Адреса: с. Білокуракине вул. Радянська , 24.
Військовий комісар Білокуракинсько-Троїцького об’єднаного військового комісаріату.