Официальный сайт                          

   Троицкого поселкового совета

MENU
Главная » Доска объявлений » обьявления

Загорання у природних екосистемах на території Троїцького району
Информация | 23.05.2017, 10:16

Загорання у природних екосистемах на території Троїцького району

 

Протягом поточного року внаслідок виникнення та зареєстрованих 32 пожеж на території Троїцького району, що виникли в природних екосистемах знищено 3 будівлі та пошкоджено більше 100 га сухої рослинності, очерету та чагарників.

Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах та городах. Особливу небезпеку становить саме випалювання сухостою очерету під час сухої вітряної погоди. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти, лісові масиви. Внаслідок данних пожеж гинуть тварини та птахи, завдається значна шкода навколишньому природному середовищу.

Шановні громадяни! У зв’язку з підвищенням стану пожежної небезпеки на території Троїцького району та наближенням травневих свят, рятувальники закликають Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не провокувати пожежі в природних екосистемах під час відпочинку у лісових масивах, праці на присадибних ділянках та сільськогосподарських уггіддях. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву, сміття та залишки сухої росллинності, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з сірниками та відкритим вогнем.

Троїцьким міськрайонним відділом Головного управління ДСНС у Луганській області проводяться рейдові перевірки лісових масивів та проводиться профорієнтаційна робота серед населення Троїцького району, з метою недопущення виникннення пожеж у природних екосистемах та мінімізації можливих наслідків.

Шановні громадяни Троїцького району у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

 

Троїцький міськрайонний відділ Головного управління ДСНС у Луганській області

Добавил: petrovich | Контактное лицо: Троїцький МВ ГУ ДСНС E
Просмотров: 41 | Размещено до: 23.06.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: