Официальный сайт                          

   Троицкого поселкового совета

MENU
Главная » Доска объявлений » обьявления

Інформація Головного управління ДСНС України у Луганській області
Информация | 13.03.2017, 12:50

Одна із проблем, з якою щодня й щоночі у весненяний період стикаються працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій - випалювання сухої трави, очерету та чагарників. Отже у розпал «сухого» сезону повітря перетворюється із ароматного в небезпечне для нашого здоров’я.

Окрім безпосередньої загрози здоров’ю, спалювання сухої трави, може призвести до лісових пожеж, та пожеж лісосмуг. До того ж вогонь знищує мікрофлору, котра живе у верхньому шарі ґрунту.

Здавалося б, з цим усе зрозуміло, та попри попередження пожежно-рятувальної служби, й сьогодні знаходяться громадяни, які нехтують цією простою вимогою. До свідомості кожного громадянина важливо донести просту істину, що потрібно дотримуватися елементарних норм та правил пожежної безпеки: не розводити багаття у соснових молодих посадках, на просіках із неприбраними залишками деревини, у місцях із сухою трав’янистою рослинністю, а також під кронами дерев. Не можна залишати вогнище без догляду, варто почекати, поки воно перегорить. Залити водою або засипати шаром землі. У дозволених місцях ділянку навколо багаття треба обкопати, утворивши смугу завширшки не менше 0,5 метра. Недопалок потрібно затоптати в землю або загасити водою. Перед тим, як кинути сірник, треба переконатися, що він уже не горить.

Починаючи боротьбу із потенційними паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон завжди на вашому боці.

Шановні жителі Троїцького району просимо Вас звернути увагу на цю статтю та додержуватися цих вимог, цим ви збережете навколишню природу та свої оселі.

 

 

Начальник Троїцького міськрайонного відділу

Головного управління ДСНС України у Луганській області Шварьов В.І.

Добавил: petrovich | Контактное лицо: Шварьов В.І. E
Просмотров: 373 | Размещено до: 13.04.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: