Официальный сайт                          

   Троицкого поселкового совета

MENU
Главная » Статьи » Документы

«Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Троїцьке».

ПОВІДОМЛЕННЯ

      На виконання вимог ст. ст.ст. 9,13, 36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Троїцька селищна рада повідомляє  про оприлюднення рішення  «Про затвердження Положення  про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт  Троїцьке».

      Даним проектом рішення пропонується врегулювати питання  встановлення єдиних вимог до порядку списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади смт Троїцьке, а саме: матеріальні активи, що відповідно до законодавства визначаються основними фондами (засобами) та об’єкти незавершеного будівництва (незавершені капітальні інвестиції необоротні матеріальні активи).     

      Пропозиції та зауваження щодо прокту рішення  Троїцької селищної ради  «Про затвердження Положення  про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Троїцьке » для оприлюднення, від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, приймаються в письмовій формі за адресу : смт Троїцьке  вул.. Комсомольській  69 . 92100

 

тел 21854

 

Категория: Документы | Добавил: petrovich (15.01.2015)
Просмотров: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0