Официальный сайт                          

   Троицкого поселкового совета

MENU
Главная » Файлы » Мои файлы

Про надання адміністративних послуг в Троїцькій селищній раді
01.11.2013, 10:26

ТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 90

 

                                                           

від 30 жовтня  2013 року                                      

смт Троїцьке

 

Про  надання адміністративних послуг в

Троїцькій селищній раді

Розглянувши рекомендації Адміністративної колегії Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 25.10.2013 року № 05-31/2995, керуючись ст.ст. 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   з метою приведення надання адміністративних послуг стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки комунальної власності до норм чинного законодавства, реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг, виконавчий комітет Троїцької селищної ради 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Троїцької селищної ради від 27.03.2013 року № 19 « Про організацію системи надання адміністративних послуг в Троїцькій селищній раді »,  замінивши у тексті додатків № 35, 36, 37, 38 до рішення, а саме в інформаційних та технологічних картках адміністративних послуг затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки комунальної власності слова: «протягом 30 робочих днів»  на слова: «протягом двох тижнів».

 

2. Дане  рішення оприлюднити на сайті Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Адаменка С.М..

 

 

 

 

Селищний голова                                                    Д.П. Палагно

 

 

 

Категория: Мои файлы | Добавил: petrovich
Просмотров: 200 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0